O firmie

Dlaczego my? Przedstawiamy Państwu pięć powodów, dla których warto skorzystać z usług naszej firmyJolanta Gontarek, Elżbieta Laskowska

 D

Doświadczenie

 

Firma INTER-EJ powstała w 2006 roku i świadczy licencjonowane usługi na terenie Warszawy. Właścicielki posiadają ponad trzydziestoletnie doświadczenie w gospodarce nieruchomościami, zdobywane podczas transformacji rynku nieruchomości i powstawania Ustawy o własności lokali.

 F

Fachowe doradztwo i bezpośredni kontakt

 

Współpracujemy z księgowymi posiadającymi uprawnienia Ministra Finansów, inspektorami nadzoru wszystkich branż (ds. elektrycznych, dźwigowych, budowlanych, sanitarnych) i radcami prawnymi.

Nasi pracownicy posiadają wymagane przepisami prawa uprawnienia (m.in zarządców nieruchomości, do nadzorowania robót: sanitarnych, elektrycznych, dźwigowych, budowlanych – w tym budowli wpisanych do rejestru zabytków oraz kierownika budowy).

Są członkami korporacji branżowych, stowarzyszeń oraz izb inżynierskich.

Wyróżnia nas możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami na każdym szczeblu. Właścicielki biorą czynny udział w zarządzaniu nieruchomością.

 S

Szeroki zakres usług

 

Zapewniamy szeroki zakres usług – od prowadzenia pełnej księgowości przez administrowanie nieruchomością po obsługę techniczną (więcej informacji w zakładce oferta). Nasza oferta jest każdorazowo dostosowana do wymagań i oczekiwań Klienta.

 B

Bezpieczeństwo

 

Zapewniamy bezpieczeństwo naszych usług. Cała nasza działalność jest ubezpieczona w zakresie OC.

 S

Satysfakcja właścicieli naszym priorytetem

 

„Z powierzonych zadań firma wywiązuje się wzorowo i bez zastrzeżeń. Posiada wysokokwalifikowany personel, dzięki któremu udało nam się wykonać wszystkie niezbędne remonty (…). Dzięki wieloletniej współpracy (od 2007 roku) możemy Państwu polecić usługi firmy INTER-EJ.”

„Firma zapewnia pełną obsługę: księgową, techniczną oraz eksploatacyjną naszej Wspólnoty. Najbardziej cenimy zaangażowanie w bieżące problemy, wysoki profesjonalizm pracowników oraz doskonałe przygotowanie zawodowe. Przy pomocy firmy udało nam się przeprowadzić olbrzymie inwestycje.”

„Właściciel zawsze może liczyć nie tylko na pomoc ale i fachową radę. Dzięki INTER-EJ zamieszkiwanie w naszym budynku stało się przyjemnością.”

„Dokumentacja prowadzona jest w sposób czytelny i przejrzysty. Profesjonalna obsługa Wspólnoty i wykwalifikowany zespół pracowników wykazujący się dużym doświadczeniem zasługuje w pełni na to aby polecić usługi oferowane przez firmę INTER-EJ.”

Zobacz pełną ofertę